Mieszkanie na 1 piętrze - Nowa Starówka

Ostrołęka
Dodane: Wtorek, 28 Kwiecień, 2026  19:04
391 092 zł
7822 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
  • Powierzchnia:50 m2
  • Zabudowa:Inne
  • Piętro :1 piętro
  • Liczba pięter:3 piętra
  • Rynek:Pierwotny
  • Rok budowy:2025
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 50,14 m², znajdujące się na pierwszym piętrze wyremontowanej kamienicy przy ulicy Kilińskiego, na Starym Mieście w Ostrołęce. To wyjątkowe miejsce łączy nowoczesność z historycznym klimatem starej zabudowy.
Mieszkanie składa się z dwóch przestronnych pomieszczeń oraz łazienki. Stan deweloperski umożliwia własną aranżację wnętrza zgodnie z indywidualnymi preferencjami. W pobliżu znajduje się rzeka, która stwarza idealne warunki do rekreacji i spacerów, a lokalizacja na Starym Mieście gwarantuje wyjątkowy klimat oraz bliskość centrum.

Cena wynosi 7800 zł za m². Istnieje również możliwość zakupu miejsca parkingowego, co stanowi duży atut w tej części miasta.
To nowe mieszkanie w klimacie starego miasta jest idealną propozycją dla osób szukających komfortu, świetnej lokalizacji i możliwości stworzenia własnego wnętrza.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Lokalizacja: Ostrołęka
Kategoria: Nieruchomości » Mieszkania » Sprzedaż
Cena: od 332500 zł do 450000 zł Powierzchnia : od 43 m2 do 58 m2

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Na Lento.pl od 16 cze 2025
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Wyczyść historię

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookUdostępnij na X Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków